Bedumer Winterloop: 24 mille voor UMCG-KWF
Het artikel staat HIER in de Noorderkrant. Een artikel op Noorderkrant.nl is HIER te vinden.
(c)Noorderkrant 12 maart 2014

Persbericht – Persbericht – Persbericht – Persbericht – Persbericht
Klik voor vergroting
Gisteravond (6 maart) werd de cheque van de vierde Bedumer Winterloop overhandigd aan het UMCG Kanker Researchefonds. Ruim 5 weken na de loop was al het geld binnen van deze speciale sponsorloop. Mw.Gerda Klooster nam namens het UMCG de cheque van € 24.196,94 in ontvangst. Helaas is er nog steeds veel geld nodig voor onderzoek naar kanker, veel mensen hebben in hun omgeving met deze ziekte te maken. Uiteraard waren de initiatiefnemers bakker Klaes Hoekstra, de Loopgroep Bedum en het organisatieteam bij de uitreiking aanwezig. Dank was er namens het UMCG voor de vele vrijwilligers, de sponsoren, bedrijven, scholen en verenigingen en alle lopers voor dit prachtige initiatief en de geweldige opbrengst. Het unieke van deze loop zit in de begroting, er wordt gewerkt met een budget van € 0,00. Als organisatie zijn wij trots op alle Bedumers die dit mogelijk hebben gemaakt. Wij hebben met elkaar laten zien waar een klein dorp groot in kan zijn. Ook in de regio krijgt de loop steeds meer bekendheid en steeds meer mensen willen zich aansluiten bij dit geweldige evenement. Volgend jaar wordt de loop op 7 februari 2015 gehouden. Het eerste lustrum wordt dan gevierd en de organisatie is van plan daar iets bijzonders van te maken.
Bedumer Winterloop levert ruim 22.000 euro op. Loop levert 22 mile op voor UMCG Kanker Researchfonds Bedumer Winterloop levert ruim € 22.000,-- op Bedumer Winterloop enorm succes
Bedumer Winterloop ten bate KWF
(c)DvhN 3 februari 2014

(c)Ommelander Courant 3 februari 2014

(c)Noorderkrant 5 februari 2014
De artikelen staat HIER en HIER in de Noorderkrant. Een artikel op Noorderkrant.nl is HIER te vinden.


(c)Bedumer 19 februari 2014

(c)Noorderkrant 22 januari 2014 Het artikel staat HIER in de Noorderkrant. Een artikel op Noorderkrant.nl is HIER te vinden.

Zie ook deze artikelen:
Nieuwere artikelen:
Oudere artikelen:
|