17e Teutoburger Waldlauf, Lengerich (D), 29 en 12.2km, 20 oktober 2012
Cyclamen voor Harry, HenkS en Elly

Teuto2012
Foto: Sabina - proost!

Afgelopen zaterdag zijn er 17 LBers naar de Teutoburgerwald afgereisd met o.a. de bus van Loopgroep4Runners.
Opnieuw - net als vorig jaar - waren de weersomstandigheden fantastisch voor deze 'trail-run'.
Diversen hadden zich in de afgelopen weken voorbereid op deze speciale loop met extra heuveltrainingen. Toch blijft 't pittig, maar de voldoening na afloop is des te groter.

Er waren drie podiumplaatsen: eerste plaatsen voor Harry (M55) en Henk (M65), en een tweede plaats voor Elly (V55). Het damesteam (Petra, Elly, Jeannette, Evelyn en Marike) werd 3e van de 6 teams. Gefeliciteerd!
De mannenploeg werd trouwens 5e (Harry, Edward, Geert, Jan en Henk) van de 31 teams.

Er zijn al wat foto's van Sabina, Edward en Jan, zie HIER en HIER als slideshow
Krantenartikelen zijn HIER te vinden.

Natuurlijk bedankt Loopgroep Bedum: Jan en Marian Luursema voor de organisatie van de busreis en de heerlijke catering. Het was genieten!


Teutolauf 29 km netto
Harry Rutgers, 1e plaats M55 2:08:59
Edward Pechler 2:08:59
Geert Reiffers 2:26:51
Jan Schipper 2:29:27
Petra Bus, 4e plaats V40 2:37:48
Henk Schuitema, 3e plaats M65 2:39:03
Sief Molenberg 2:46:09
Wiebo Boer 2:49:25
Elly Rutgers, 2e plaats V55 2:55:00
Jeannette Snijder 3:01:11
Evelyn Schipper 3:01:12
Marike Slopsema 3:01:12
Nico Vierkant 3:01:59
Thom Snijder 3:04:35
 Rieka Reiffers 3:24:04
 Waldlauf, 12.2 km
 Bert Bos 1:00:12
Sabina Oudman 1:12:23


 Link naar de website


Zie ook deze artikelen:
Nieuwere artikelen:
Oudere artikelen:

 
© 2000-2019  Loopgroep Bedum, webmaster Peter v.d. Hulst